Vinnere

2014 Søndag

DSC_0098

Vinner Herrer Senior Niklas Dyrhaug, Tydal IL

Kransjente Malin Andersson

2014 Lørdag

DSC_0761 kopia

 

 

 

 

 

 

Vinner herrer Junior Ole Jørgen Bruvoll, Lierne

Kransjente Malin Andersson

2013 SøndagOLYMPUS DIGITAL CAMERA
Vinner herrer senior John Kristian Dahl

Kransjente Angelica Odelberg

 

2013 Lørdag

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vinner Junior Ole Jørgen Bruvoll
Kransjente Angelica Odelberg

2012 søndag

 

2014 Søndag
DSC_1085_kopia

Vinner Damer Senior Heidi Weng, IL BUL

Kransgutt Henrik Liljefjäll

2014 Lørdag

DSC_0805 kopia

Vinner av damer Junior Magne Smedås, Nansen IL

Kransgutt Henrik Liljefjäll

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Vinner Astrid Øyre Slind

Kransgutt Arvid Kvetangen

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vinner Junior Line Sundsvik
Kransgutt Arvid Kvetangen

Vinner menn: Niklas Dyrhaug Vinner damer: Sara Svendsen
Kranseholder: Irina Persson Kranseholder: Rassmus Nim
2012 lørdag
Vinner menn: Jonas Wold Vinner damer: Lisa Dahl
Kranseholder: Irina Persson Kranseholder: Rassmus Nim
Vinner 2011 Søndag
Vinner menn: Eldar Rønning Vinner damer: Marte Elden
Kranseholder: Linda Junvald Ottoson Kranseholder: Frode Estil
 2011 lørdag
Vinner menn: Emil Iversen Vinner damer: Heidi Weng
Kranseholder: Linda Junvald Ottoson Kranseholder: Frode Estil
2008
Bilde kommer Bilde
Vinner menn: Vinner damer:
Kransholder: Kransholder:
2007
Vinner menn: Oskar Svärd Vinner damer: Marte Elden
Kransholder: Kransholder: John Arne Vestnor
2006
Vinner menn: Frode Estil Vinner damer: Kine Beate Bjørnås
Kransholder: Kjersti Kvetangen Kransholder:
2005
Vinner menn: Frode Estil Vinner damer: Susanne Nyström
Kransholder: Elin Lindberg Kransholder: Runar Martinsen
2004
Vinner menn: Anders Södergren Vinner damer: Kristin Mürer Stemland
Kransholder: Kristin Nymann Kransholder: Tommy Lindman
2003
Vinner menn: Anders Södergren Vinner damer: Marit Bjørgen
Kransholder: Malin Junvald Kransholder: Jens Petter Estil
2002
Vinner menn: Frode Estil Vinner damer: Kine Beate Bjørnås
Kransholder: Vivi-Ann Totsås Kransholder: Patrik Lundgren
2001
Vinner menn: Erling Jevne Vinner damer: Elin Nilsen
Kransholder: Carita Liljefjäll Kransholder: Hallgeir Viken
2000
Vinner menn: Erling Jevne Vinner damer: Inger Lise Hegge
Kransholder: Unni Bruvoll Kransholder: Eilert Åhrén
1999
Vinner menn: Frode Estil Vinner damer: Bente Martinsen
Kransholder: Lena Sjöblom Kransholder: Peter Sundvik
1998
Vinner menn: Frode Estil Vinner damer: Antonina Ordina
Kransholder: Tone C. Aamo Kransholder: Berth Jönsson
1997
Vinner menn: Erling Jevne Vinner damer: Trude Dybendal Harts
Kransholder: Marita Persson Kransholder: Tore Sundvik
1996
Vinner menn: Erling Jevne Vinner damer: Marit Mikkelsplass
Kransholder: Turid Solum Kransholder: Ted Jönsson
1995
Vinner: Terje Langli Vinner damer: Marit Storeng (15 km)
Kransholder: Sara Åhrén Kransholder: Bjørn Olav Homo
Vinner damer: Inger Lise Hegge (40 km)
Kransholder: Bjørn Olav Homo
1994
Vinner menn: Sture Sivertsen Vinner damer: Kristin Kjevbu (15 km)
Kransholder: Nina Kvemo Kransholder: Sture Lydén
Vinner damer: Kari Grindberg (40 km)
Kransholder: Sture Lydén
1993
Vinner menn: Aleksej Prokurorov Vinner damer: Line Selnes (15 km)
Kransholder: Carina Enarsson Kransholder: Fred Stensen
Vinner damer: Anita Moen (40 km)
Kransholder: Fred Stensen
1992
Vinner menn: Sture Sivertsen Vinner damer: Beate Brevik
Kransholder: Trude Homo Kransholder: Pär Robert Liljefjäll
1991
Vinner menn: Terje Langli Vinner damer: Inger Lise Hegge
Kransholder: Camilla Johansson Kransholder: Nils-Ivar Wallinder
1990
Vinner menn: Gunde Svan Vinner damer: Inger Lise Hegge
Kransholder: Elin Sundvik Kransholder: Thomas Åhrén
1989
Vinner menn: Oddvar Brå Vinner damer: Unni Hovdal
Kransholder: Astrid Leosson Kransholder: Bjørnar Holand
1988
Vinner menn: Ola Berget Vinner damer: Unni Hovdal
Kransholder: Marit Aamo Aagård Kransholder: Danne Lindman
1987
Vinner menn: Sture Sivertsen Vinner damer: Inger Lise Hegge
Kransholder: Ann Jönsson Kransholder: Stig Dittløv
1986
Vinner menn: Terje Langli Vinner damer: Gunn Finne
Kransholder: Solvor Emanuelsen Kransholder: Berthold Hansson
1985
Vinner menn: Ove Aunli Vinner damer: Berit Aunli
Kransholder: Wenche Bengtsson Kransholder: Gunnar Elvseth
1984
Vinner menn: Lars Göran Dahl Vinner damer: Vigdis Rønning
Kransholder: Eva Westum Kransholder: Ronny Andersson
1983
Vinner menn: Ove Aunli Vinner damer: Vigdis Rønning
Kransholder: Maria Stängby Kransholder: Einar Gartland
1982
Flyktningerennet i 1982 ble avlyst. Flyktningerennet i 1982 ble avlyst.
1981
Vinner menn: Tomas Wassberg Vinner damer: Vigdis Rønning
Kransholder: Torill Lindahl Kransholder: Anders Moberg
1980
Vinner menn: Oddvar Brå Vinner damer: Vigdis Rønning
Kransholder: Eva Moberg Kransholder: Karl Audun Fagerli
1979
Vinner menn: Oddvar Brå Vinner damer: Marit Myrmæl
Kransholder: Eva Gartland Kransholder: S. A. Enarsson
1978
Vinner menn: Ove Aunli Vinner damer: Vigdis Rønning
Kransholder: Ann-Kristian Persson Kransholder: Leo Grubbmo
1977
Vinner menn: Oddvar Brå og Magne Myrmo Vinner damer: Vigdis Rønning
Kransholder: Tove Skjelbred Kransholder: Börje Löving
1976
Vinner menn: Pål Tyldum Vinner damer: Meeri Bodeli
Kransholder: Boel Karlsson Kransholder: Kåre Viken
1975
Vinner menn: Pål Tyldum Vinner damer: Inger Aufles
Kransholder: Ella Solum Kransholder: J. P. Johansson
1974
Vinner menn: Janne Halvarsson Vinner damer: Lilian Olsson
Kransholder: Monika Falk Kransholder: Helge Emanuelsen
1973
Vinner menn: Sven Åke Lundbäck Vinner damer: Berit Mørdre
Kransholder: Kari Monsen Kransholder: O. H. Sandström
1972
Vinner menn: Janne Halvarsson Vinner damer: Berit Mørdre
Kransholder: Gun Jönsson Kransholder: Sverre Strand
1971
Vinner menn: Pål Tyldum Vinner damer: Berit Mørdre
Kransholder: Eirin Kvemo Kransholder: Torstein Berglund
1970
Vinner menn: Pål Tyldum Vinner damer: Inger Aufles
Kransholder: Birgitta Sandström Kransholder: O.H. Berg
1969
Vinner menn: Pål Tyldum Vinner damer: Berit Mørdre
Kransholder: Anne-Karine Aagård Kransholder: Elvar Jenssen
1968
Vinner menn: Melker Risberg Vinner damer: Babben Enger
Kransholder: Sickan Enarsson Kransholder: Ragnar Monsen
1967
Vinner menn: Melker Risberg Vinner damer: B. Strandberg
Kransholder: Oddny Aagård Kransholder: Pelle Andersson
1966
Vinner menn: Melker Risberg Vinner damer: B. Martinsson
Kransholder: Astrid Hörnlund Kransholder: Odd Kvemo
1965
Vinner menn: I. Skjemstad Vinner menn: Britt Sandberg
Kransholder: Evy Nyman Kransholder: Albun Jonasson
1964
Vinner menn: Melker Risberg Vinner damer: Britt Sandberg
Kransholder: Marianne Andersson Kransholder: Johan Evjen
1963
Vinner menn: Sverre Stensheim
Kransholder: Gerd Kveli
1962
Vinner menn: T. Matsuhasi
Kransholder: Maj Lindgren
1961
Vinner menn: Magnar Lundemo
Kransholder: Margit Støvik
1960
Vinner menn: Janne Stefansson
Kransholder: Inga Lill Strandberg
1959
Vinner menn: Sverre Stensheim
Kransholder: Marit Lindahl
1958
Vinner menn: Sverre Stensheim
Kransholder: Edla Persson
1957
Vinner menn: Sigvard Jonsson
Kransholder: Anne-Lise Kveli
1956
Vinner menn: Sigvard Jonsson
Kransholder: Gun Lunde
1955
Vinner menn: Magnar Ingebrigtsli
Kransholder: Ragnhild Støvik
1954
Vinner menn: Sigvard Jonsson
Kransholder: Bjørg Svensson
1953
Vinner menn: Sigvard Jonsson
Kransholder: Else S. Brattland
1952
Vinner menn: M. Estenstad
Kransholder: Dagny Lundberg
1951
Vinner menn: N. Eriksson
Kransholder: Lisbeth Risberg
1950
Vinner menn: H. Hemmingsson
Kransholder: Tage Normann